Tel. nr. +370 659 059 99   El. paštas info@trokera.lt

Kas yra slapukai?
Kaip ir visos profesionalios svetainės, ši svetainė naudoja „slapukus“ – mažus failus, kurie yra atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų naršymą. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais turime ją saugoti. Mes taip pat aprašysime, kaip galite užkirsti kelią šių „slapukų“ saugojimui, nepaisant to, kad tokie veiksmai gali pabloginti apsilankymo patirtį ir/ar padaryti kai kuriuos šios svetainės elementus negalimais naudoti.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, skaitykite “Wikipedia” straipsnį apie HTTP Slapukus.
 
Kaip mes naudojame slapukus?
Mes slapukus naudojami daugeliui tikslų, kuriuos aprašome toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra bendro standarto, leidžiančio atjungti slapukų naudojimą visiškai neprarandant šios svetainės funkcionalumo ir funkcijų. Rekomenduojama neišjungti slapukų, jei nesate visiškai tikri, kad jų naudojimas nėra raktas į jūsų naudojamas paslaugas ir/ar šios svetainės funkcionalumą.
 
Slapukų išjungimas
Jūs galite uždrausti slapukų naudojimą ir saugojimą savo interneto naršyklės nustatymuose (išsamios informacijos ieškokite žiniatinklio naršyklės instrukcijose). Nepamirškite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų svetainių funkcionalumui. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.
 
Kokius slapukus saugome?
„Slapukai“, susieti su formomis svetainėje
Kai Jūs įvedate ir siunčiate duomenis naudodamiesi svetainės forma, pavyzdžiui, atsiliepimų forma. Slapukai gali būti naudojami jūsų duomenims išsaugoti, kad ateityje greičiau užpildytų formą.
 
Trečiųjų šalių slapukai
Kai kuriais atvėjais UAB “Trokera” svetainėje yra naudojami patikimi slapukai, kuriuos teikia trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti svetainėje.
Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės paslaugų internete, norint gauti informacijos apie šios svetainės naudojimą jos tolesniam tobulinimui. Slapukų duomenys gali sekti jūsų laiką, praleistą šios svetainės puslapiuose, siekiant pateikti informaciją, kaip pagerinti svetainės turinį.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie “Google Analytics” slapukus skaitykite oficialiame “Google Analytics” puslapyje.
 
Papildoma informacija
Tikimės, kad aukščiau pateikta informacija pakankamai išaiškino slapukų naudojimo esmę. Kaip ne kartą buvo pažymėta, jei nesate tikri dėl būtinybės naudoti slapukus, rekomenduojama jų neišjungti, kad būtų išvengta netikėtų šios svetainės naudojimo ir jos funkcionalumo.